Гарантія та повернення:

Всі товари у нашому магазині офіційно постачаються в Україну. На всі товари надається офіційна гарантія виробників. Підтримкою гарантії займаються сертифікований сервісний центр.

За потреби повернення товару або виникнення гарантійного випадку, для звернення до сервісного центру, при собі необхідно мати: товар, гарантійний талон, касовий чек.

Перед початком експлуатації будь-ласка уважно прочитайте інструкцію!


Умови повернення та заміни товару.

Повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, можливо протягом 14 днів з моменту покупки відповідно до Закону про захист прав споживача.

Відповідно до статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обмінений або повернутий до магазину протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримано наступних умов: товар, який не був в експлуатації та не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів розтину, немає слідів потрапляння рідини у виріб або на упаковку, документацію; програмне забезпечення не зазнавало змін або активації; товарний вигляд збережений – тобто. залишилися всі ярлики, наклейки та інше приладдя товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, упакований; Існують всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарний чек, що підтверджують купівлю), збережені всі ярлики, заводське маркування та упаковка.


Сервісний центр:

Адреса: Україна, Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Години роботи: пн-пт з 9-30 до 18-00

Моб: +38(063)476-19-65

e-mail:  service@ortemir.kiev.ua