ЕКІПІРУВАННЯ ДЛЯ РОЗМІНУВАННЯ

ЕКІПІРУВАННЯ ДЛЯ РОЗМІНУВАННЯ

Захісне екіпірування та спорядження сапера  для гуманітарного розмінування.

Бронежилет сапера Ravelin OB MKII V50 450

43 724 грн. Замовлення

Відкрита система ременів на спині (OB) Конструкція Ravelin Vest MKII забезпечує найкращий комфорт і захист користувача під час роботи. Захисний одяг складається з жилетного блоку, який закриває передню частину, живіт, боки, плечі, шию та коміра, який ..

Бронежилет сапера Ravelin PB MKII V50 450

58 661 грн. Замовлення

Захищена спина (PB) Конструкція Ravelin Vest MKII забезпечує найкращий комфорт і захист користувача під час роботи. Захисний одяг складається з жилетного блоку, який закриває передню частину, живіт, боки, плечі, шию та коміра, який функціонує як зв’яз..

Костюм сапера. Бронежилет Armadillo V50 450

49 364 грн. Замовлення

Захисний одяг сапера складається з двох частин для оптимального розподілу ваги та свободи рухів.Протиосколковий костюм полегшує захист розмінувальника під час роботи з металодетектором у вертикальному положенні, а також у положенні навпочіпки та на колінах..

Костюм сапера. Захисні штани Armadillo V50 450

64 107 грн. Замовлення

Захисний костюм сапера (демінера) складається з двох частин для оптимального розподілу ваги та свободи рухів.Костюм сапера полегшує захист розмінувальника під час роботи з металодетектором у вертикальному положенні, а також у положенні навпочіпки та на кол..

Бронежилет Vest Contender Level IIIA

57 572 грн. Замовлення

Куленепробивний жилет Contender розроблений, щоб забезпечити найкраще використаннякомфорт і захист. Жилет має щільну посадку з гнучкими лямками длямаксимальний комфорт для користувача. Жилет поставляється зі ступенем захисту IIIAяк стандарт і може бути оно..

Бронежилет Vest LORICA Level IIIA

88 459 грн. Замовлення

Захісний жилет ROFI Lorica розроблений для максимального комфорту та має поясний ремінь для кращого розподілу ваги. Рівень захисту відповідає стандартам NIJ 0101.03.Жилет ROFI Lorica підходить як чоловікам, так і жінкам. Модель жилета регулюється на плечах..

Захисна маска сапера Demining Face Mask V50 335

26 841 грн. Замовлення

Основними перевагами захисної маскі сапера ROFI Demining Face Mask є:- Мала вага- Ефективна вентиляція повітря, що видихається- Козирок набагато ближче до очей, зменшуючи прозору область на 80%, зменшуючи відблиски, подразнення через подряпини та спотворен..

Захисний візор (маска) сапера Visor with Headframe

12 837 грн. Замовлення

ROFI DeminingVisor має рівень захисту V50 279 м/с відповідно до STANAG 2920.Матеріалом для виготовлення козирка для розмінування є необроблений полікарбонат товщиною 5 мм, отриманий від відомого постачальника, сертифікованого ISO.Вага візора разом із захис..

Захисний візор (маска) сапера Platinum Full Face Visor

13 304 грн. Замовлення

ROFI Platinum DeminingVisor має рівень захисту V50 250 м/с відповідно до STANAG 2920.Матеріалом, який використовується для виготовлення візирів для розмінування, є необроблений полікарбонат товщиною 5 мм, отриманий від відомого постачальника, сертифіковано..

Шолом (Каска) ROFI Pebh NIJ IIIA

21 628 грн. Замовлення

Балістичний шолом ROFI з оптимальним розподілом ваги для свободи рухів забезпечує дуже хороший рівень захистувідповідно до STANAG 2920 та інших міжнародних стандартів.Куленепробивна частина цього шолома виготовлена з UHMWPE UD Laminations, що забезпечує на..

Захисні окуляри Goggles Bolle Balistic

7 313 грн. Замовлення

Це низькопрофільні балістичні окуляри, які захищають ваші очі. Окуляри мають унікальну систему вентиляції, захист від запотівання та подряпин покриття.Окуляри створені, щоб витримувати надзвичайно високі температури. Ці осколкові окуляри схвалені для війсь..

Наколінник Knee Pads

4 668 грн. Замовлення

Для захисту колін при розмінуванні.Наколінники ROFI виготовлені з твердої пластикової зовнішньої оболонки, з’єднаної металевими заклепками для зручності пересування під час стояння на колінах або ходьби. Вони легко прикріплюються за допомогою м’яких еласти..

Налокітник Elbow Pad Black

4 668 грн. Замовлення

Для захисту локтей при розмінуванні...

Беруші Surefire EP3 Sonic Defender

2 956 грн. Замовлення

Вибухозахисні беруші для захисту вух при розмінуванні...

Показано з 1 по 14 із 14 (всього сторінок: 1)