GSM-Шлюз SPRUT Universal

GSM-Шлюз SPRUT Universal

7 182 грн.
Знято з виробництва
Виробник: Sprut Universal
Модель: SPRUT Universal
Код товара: 5206
Гарантія: 12 міс.
+

SM-Шлюз SPRUT Universal - багатофункціональний бездротовий термінал серії Sprut із вбудованим gsm-модулем. Багатство функціональних можливостей цього пристрою дозволить вам гнучко використовувати його для вирішення задач зв'язку на вашому підприємстві. GSM-шлюз працює в мережах GSM 900/1800 MHz. Крім великого розмаїття функцій, термінал підтримує такі актуальні нині функції як " CallBack " , " Конференція " , " Ведення статистики дзвінків " . А зручне меню для програмування gsm-терміналу з комп'ютера дозволить налаштувати параметри його роботи за багатьма характеристиками. Також Sprut Universal має ємну телефонну книгу на 300 абонентів, де можна налаштувати їхній доступ до терміналу для кожного індивідуально.

  

Sprut Universal настільки функціонально насичений, що важко знайти альтернативу. Цей GSM-термінал покриває практично весь обсяг завдань, які необхідно вирішувати на сучасному підприємстві.

Сфера застосування:

стаціонарні об'єкти, до яких важко або економічно недоцільно підводити провідні комунікації (наприклад, цехи, заводи, автозаправні станції)

тимчасові стаціонарні та рухомі об'єкти (наприклад, будівельні майданчики, кораблі, пересувні дорожньо-будівельні групи, виставкові стенди)

звичайні об'єкти з метою заміни провідних телефонних комунікацій для економії фінансових витрат на послуги зв'язку

телеметрія

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре